Bülent Ersoy kesenin ağzını açtı! Masumlar Apartmanı'nı satın alacak

Bülent Ersoy kesenin ağzını açtı! Masumlar Apartmanı'nı satın alacak

Diva Bülent Ersoy, TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin çekildiği binayı satın alıyor

Şahsiyet ve Masumlar Apartmanı dizisinin çekildiği tarihi bina satışa çıkarılıyor. Binaya çok sayıda talip var. Ancak Bülent Ersoy binayı satın almak konusunda kararlı.

Salı akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı final yapıyor. Dizinin çekildiği bina satışa çıkarıldı.

Masumlar Apartmanı dizisinin hayranı olan Bülent Ersoy binayı satın almak için harekete geçti. Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın başrollerindeki Masumlar Apartmanı dizisinin çekildiği bina tarihi özelliklere sahip bir bina.. Binada daha önce de başka bir dizi çekilmişti.

BÜLENT ERSOY KESENİN AĞZINI AÇTI

Gelen bilgilere göre Diva lakaplı Bülent Ersoy, kesenin ağzını açtı ve binayı resmen satın almak için girişimleri başlattı.

24 Mayıs'ta final yapacak olan ‘Masumlar Apartmanı’ dizisinin çekildiği Beyoğlu’ndaki ‘Temel Apartmanı satışa çıkıyor.

Daha önce ‘Şahsiyet’ dizisinin çekimlerinde, sonra da ‘Masumlar Apartmanı’nda kullanılan bina neredeyse oyuncular kadar meşhur olmuştu. Beyoğlu Jurnal Sokak’taki Temel Apartmanı’nı yapımcı şirket 2020’de kiralamış 1 milyon TL harcayarak restore ettirmişti. ‘Masumlar Apartmanı’nı burada çekmeye başlamıştı.

62809ea3214ed80ef8cb90c2.jpg

Posta'dan Suna Akyıldız'ın haberine göre, bina da tam 7 milyon dolara (108 milyon TL) satışa çıktı. Dizinin büyük hayranı olan Bülent Ersoy bu haberi duyar duymaz apartmana talip oldu. Hemen devreye girdi ve görüşmeler başladı.

7 katlı Temel Apartmanı’nın 190’ar metrekarelik 12 dairesi bulunuyor. Burası, İstanbul’un tarihte ilk kez asansör ve kalorifer kullanılan apartmanı. Ünlü İtalyan müzisyen Giuseppe Donizetti’nin 1800’lü yıllarda bu binada oturduğu söyleniyor.