Nobelyum’a “Yılın en başarılı websitesi” ödülü

Nobelyum’a “Yılın en başarılı websitesi” ödülü

Sağlık ve iyi yaşam alanında faaliyet gösteren kurumların, çalışmalarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Golden Pulse Ödülleri sahiplerini buldu.

İSTANBUL, (DHA) - Sağlık ve iyi yaşam alanında faaliyet gösteren kurumların, çalışmalarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Golden Pulse Ödülleri sahiplerini buldu. Nobel İlaç tarafından hayata geçirilen Nobelyum dijital platformu ise 30 farklı kategori arasında "Yılın en başarılı websitesi" ödülüne layık görüldü.

Nobelyum, site mimarisi ve içerikleri ile alanında kesintisiz, sürdürülebilir bilimsel hizmet deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Portal; canlı yayın altyapısı başta olmak üzere, 360 derece güncel içerik sunarak kullanıcılarına hizmet veriyor.

"ULUSLARARASI İLGİ GÖRÜYOR"

Nobel İlaç Dijital Pazarlama Müdürü Canan Türkkan, alınan ödüle ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

"Nobel İlaç olarak sağlık profesyonelleri için inşa ettiğimiz ve koşulsuz olarak sağlık mesleği mensuplarının kullanımına sunduğumuz dijital portalımız Nobelyum, yeniliklerle her geçen gün daha da büyüyor. Geçen yıl "Her Gün 1 Doz Nobelyum" sloganı ile hayata geçirilen platformun günümüz itibarı ile yedi bin 100 sağlık profesyoneli üyesi bulunuyor. Ayrıca, uluslararası da ilgi görmeye ve yeniliklerle sağlık profesyonellerinin ihtiyacına yönelik hizmet vermeye devam ediyor. Platformumuz zengin site mimarisi ve içerikleri ile hekimler ve eczacıları kapsayan sağlık profesyonellerine kesintisiz, sürdürülebilir bir tıbbi ve bilimsel hizmet sunuyor. Golden Pulse Ödülümüz ile ne kadar doğru bir projeye imza attığımızı ekipçe bir kez daha hissettik. Projenin hayata geçirilmesinde ve büyümesinde emeği olan Bahar Paröz, Bahar Turunç ve Nur Küçükçirkin en başta olmak üzere Nobel'li tüm ekip arkadaşlarımla birlikte sektör için önemli bir kaynak oluşturmanın gururunu yaşıyoruz."

Kaynak: Demirören Haber Ajansı