ASKİ Abone Merkezleri’yle Adanalılar zamandan tasarruf ediyorlar

ASKİ Abone Merkezleri’yle Adanalılar zamandan tasarruf ediyorlar

ASKİ Genel Müdürlüğü, şehir merkezinde faaliyet gösteren 7 abone merkezi ile Adanalılara hizmet verirken vatandaşlarda Yerli Yerinde Hizmet almış oluyorlar.

ASKİ Genel Müdürlüğü, şehir merkezinde faaliyet gösteren 7 abone merkezi ile Adanalılara hizmet veriyor.

Sunduğu hizmetlerde vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmeyi ön planda tutan Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), Adanalıların ikamet ettikleri yerlerde abonelik işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için abone merkezlerini hayata geçirmeye devam ediyor.

Adana genelinde ilçeler dahil toplam 31 tahsilat şubesi ile hizmet veren ASKİ, merkezde bulunan 19 şubenin 7’sini abone merkezi olarak faaliyete açtı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın talimatları ile hayata geçirilen Yerli Yerinde Hizmet Projesi dahilinde yeni lokasyonlarda açılan merkezlerin haricinde eski şubelerde de yenileme yapıldı.

Bu merkezlerdeki tahsilat vezneleri aracılığıyla su faturası ödeme işleminin yanı sıra abonelik açma işlemleri, devir işlemleri ve abonelik kapatma işlemleri de gerçekleştirilebiliyor.

Proje kapsamında ASKİ Genel Müdürlüğü hizmet binasına ek olarak Sofulu, Cemalpaşa, Hayalpark, Meydan (Emniyet), 19 Mayıs ve Karşıyaka şubeleri sayesinde abonelik işlemlerini zaman kaybetmeden gerçekleştiren vatandaşlar zamandan tasarruf ediyor.

Kentin muhtelif noktalarında bulunan Tahsilat ve Abone Merkezlerinin adres bilgisi www.adana-aski.gov.tr adresinde yer alıyor. Şubeler 08:30- 16:30 saatleri arasında hizmet veriyor.