Atilla Taş tepki çeken sözlerinin ardından Karadenizlilerden özür diledi

Atilla Taş tepki çeken sözlerinin ardından Karadenizlilerden özür diledi

Şarkıcı Atilla Taş, Karadenizliler hakkında skandal bir değerlendirmede bulundu! Tepkilerin ardından geri adım atmak zorunda kaldı

Sosyal medyada bir sohbet odasında Karadenizliler hakkında ağır ifadeler kullanan şarkıcı Atilla Taş'a tepkilerin ardı arkası kesilmiyor.

Atilla Taş skandal sözlerinin ardından özür dilemek zorunda kaldı. Karadeniz toplumunun tepkilerine yol açan Atilla Taş açıklamasında şu ifadeleri kullandı.

"Arkadaşlar arkasını önünü dinlemeden art niyetle cımbızlanmış sohbet kaydında orda Karadenizli yakın arkadaşıma yaptığım şaka yollu söylem haddini aşmıştır. Amasız fakatsız tüm Karadenizlilerden özür diliyorum. Kaldı ki kızımı Trabzon’a gelin vermiş biriyim."

ATİLLA TAŞ NE SÖYLEMİŞTİ?

Atilla Taş katıldığı bir sohbet odasında "Hayır, bir Karadenizlinin bilmediği ... yok. Her şeyi onlar biliyor. En iyisini biliyorlar, en doğrusunu biliyorlar. Uşağım sen hiçbir ... bilmiysun ben hepsini biliyrum da. Para onlarda da, espri onlarda da, her ... onlarda da... Sevmiyrum da. Bu Karadenizlilerden bıktık." ifadelerini kullanmış ve çok sayıda isim tarafından büyük tepki çekmişti.