CHP’li Sarı’dan  Selman Hasan Arslan için  geçmiş olsun mesajı

CHP’li Sarı’dan Selman Hasan Arslan için geçmiş olsun mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, makamında darp edilen Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan için geçmiş olsun mesajı yayınlayarak desteğini iletti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, yayınladığı mesajında; halkın malını savunduğu için bir belediye başkanının saldırıya uğramasının kabul edilemez olduğunu belirterek, şunları kaydetti: “Belediye Başkanımız Sayın Selman Hasan Arslan’a geçmiş olsun diyoruz. Edindiğimiz bilgiye göre; ücret ödemeden belediyeye ait iş makinelerinin kullanılmasına izin vermeyen başkanımız makamında saldırıya uğramıştır.

Bu saldırı asla kabul edilemez. Cumhuriyet Halk Partili hiçbir yöneticimiz yurttaşımızın hakkının yenmesine, ranta izin vermeyecektir.

Baskıya, zorbalığa asla boyun eğmeyeceğiz. Bir avuç grubun zengin olduğu, halkımızın hakkının yendiği politiklara son vereceğiz. Başkanımız Sayın Selman Hasan Arslan’a saldıran şahsın hukuk önünde gereken cezayı alacağı inancıyla, başkanımıza bir kez daha geçmiş olsun diyoruz.”