Fatih Portakal'ın başı fena halde dertte! Yetkililere seslendi

Fatih Portakal'ın başı fena halde dertte! Yetkililere seslendi

Gazeteci Fatih Portakal, kimlik bilgilerinin ele geçirildiğini iddia etti

Gazeteci Fatih Portakal, sosyal medya hesabından başına gelen bir olayı paylaştı. Yaşadığı zor durumu sosyal medya hesabından duyuran Fatih Portakal ayrıca yetkililere de seslenmeyi ihmal etmedi.

Fatih Portakal'ın iddiasına göre kimlik bilgileri bir hacker grubunun eline geçmiş durumda.

Fatih Portakal sosyal medya hesabı üzerinden peş peşe üç mesaj yayınlayarak söz konusu iddialarla ilgili yetkililere seslendi.

Fatih Portakal paylaşımında şunları kaydetti:

“Kimlik bilgilerini yayınlamaktan İbrahim Koloğlu tutuklandı. Yayması yanlıştı. Tutuklamanın da yanlış olduğunu düşünüyorum. Ancak bu hackleme iddiasının doğru olabileceğini gösteriyor.

En önemlisi ‘Gözaltına alındı’ paylaşımını yaptıktan sonra 12:50’de 0534 nolu cepten tüm kimlik bilgilerim gönderildi; fotoma kadar her şey. Kişisel verilerim nasıl bilinebilirdi? Savcılığa başvuru yapıldı. Cevap istiyorum. Bu bilgilerim nasıl ele geçirildi?

360512-606x332.jpg

İlgili kurumlar ulaşmak isterse ben buradayım yardımcı olurum. @haskologlu’nun iddialarının gerçeği yansıtıp yansıtmadığını öğrenmiş oluruz. Kamuoyu da bilgilenmiş olur. Bir yurttaş olarak aranmayı bekliyorum. Çünkü ortada çok ciddi bir durum var.”

Kaynak: Gerçek Gündem