Güldür Güldür'ün Nureddin Nebati skecine Show TV'den sansür şoku

Güldür Güldür'ün Nureddin Nebati skecine Show TV'den sansür şoku

Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show yine bir sansür skandalıyla sarsıldı. Nureddin Nebati skecine Show TV'den sansür şoku geldi

Ekranlarda sansür devam ediyor. Show TV ekranlarında yayınlanan komedi programı Güldür Güldür Show zaman zaman siyasileri de eleştiren skeçler yayınlıyor. Hatta geçtiğimiz haftalarda bazı bakanları da eleştiren skeçler yayınlanmıştı.

Ancak konu Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati olunca Show TV nedendir bilinmez o skeçi yayınlamama kararı aldı. Sosyal medyada çok sayıda kişi Show TV'nin sansür kararına tepki gösterdi.

Gerçek Gündem'in geçtiği habere göre; Show TV'deki sansürün perde arkası da belli oldu. Güldür Güldür Show'un Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin taklidinin yapıldığı skeç tanıtımda yer alırken programda yayınlanmadı.

Show TV'de yayınlanan programın 305. bölümünde konu olarak işlenen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin taklidinin yapıldığı bölüm, kanalın müdahelesi ile yayınlanmadı. Yapılan sansür için sosyal medyada tepkiler gelirken kanal herhangi bir açıklama yapmadı.