İyi Parti'den istifa eden vekil İyi Parti'ye Akşener'in daveti üzerine geri dönüyor

İyi Parti'den istifa eden vekil İyi Parti'ye Akşener'in daveti üzerine geri dönüyor

Ümit Özdağ'ın kurduğu Zafer Partisinden istifa eden İsmail Koncuk tekrar İyi Parti'ye dönüyor.İsmail Koncuk , "Bu yönetim anlayışı ile maalesef daha ileri gidebilmek mümkün görünmüyor" diyerek Zafer Partisinden ayrılma kararı almıştı. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşen Koncuk, İyi Parti'ye geri dönme kararı aldı

Son dönemde üye sayısını artıran partilerden biri olan İyi Parti'de beklenmedik bir katılım gerçekleşecek. Daha önce İyi Parti'den ayrılarak Ümit Özdağ'ın kurduğu Zafer Partisi'ne geçen siyasetçi tekrar İyi Parti'ye dönme kararı aldı.

İyi Parti'den milletvekili seçildikten sonra başkanlık divanında da görev alan ve bir süre sonra istifa ederek Zafer Partisi'nin kurucuları arasında bulunan Adana Milletvekili İsmail Koncuk, İyi Parti'ye dönme kararı aldı.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in daveti üzerine yapılan görüşmede İsmail Koncuk, yeniden İyi Parti rozeti takmaya karar verdi.

Yeniçağ'da yer alan habere göre; Koncuk, bugün TBMM'de yapılacak İyi Parti grup toplantısına katılacak ve rozeti İyi Parti lideri Meral Akşener tarafından takılacak.

İyi Parti'nin TBMM'deki milletvekili sayısı, İsmail Koncuk'un katılmasıyla birlikte 37 olacak.

Kaynak: Yeniçağ Gazetesi