Sedat Peker'in ne yapacağı belli oldu! Halk TV'de flaş açıklamalar

Sedat Peker'in ne yapacağı belli oldu! Halk TV'de flaş açıklamalar

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker'in ne yapacağı Halk TV'de duyuruldu

Uzun bir süredir video çekmeyen Sedat Peker'in ne yapacağı büyük merak konusuydu. Sedat Peker'in tekrar sosyal medyada etkileşim kurmaya başlaması gözleri ona çevirdi.

Halk TV'de Sedat Peker'in son hamlesiyle ilgili bazı bilgiler paylaşıldı.

Halk TV'de Gökmen Karadağ ile Açıkça programında konuşan Cumhuriyet yazarı Barış Pehlivan, Sedat Peker'in yakın çevresine yaptığı açıklamaları aktardı.

Pehlivan, Peker'in "Şu an için bu dünyada tek isteğim video çekmek ve kalan işimi tamamlamak. Ben tek başıma bu kadar mücadele veriyorum. Benim anlatacaklarımının etkisinden herkes faydalanacak. Pasaportum yok, kırmızı bültenle ilgili bir karar var. Hareket edemiyorum. Ben işimi bitirmek istiyorum. Bakın ben üzerime düşeni bitireceğim. Sonu nasıl biter bilmiyorum. Ben video çekersem bugün deport edileceğimi biliyorum. Sonu nasıl biter bilmiyorum. Ancak seçim öncesi Japon intihar pilotları gibi galiba bir hamle yapacağız gibi görünüyor" diye konuştuğunu aktardı.

SEDAT PEKER DUBAİE'DE

Kuzey Makedonya tarafından sınır dışı edilen Sedat Peker bu ülkenin ardından Birleşik Arap Emirlikleri'ne geçmişti. Dubai'de bulunan Sedat Peker'in başka bir ülkeye geçişine de izin verilmiyor. Türkiye iade talebinde de bulunmuştu. Sürecin hangi aşamada olduğu ise henüz bilinmiyor.

Kaynak: Sol Haber