TELE1'e konuk olan Ece Üner'den çarpıcı itiraflar! Kral çıplak diyemeyenlere ağır taş

TELE1'e konuk olan Ece Üner'den çarpıcı itiraflar! Kral çıplak diyemeyenlere ağır taş

Show TV eski Ana Haber Sunucusu Ece Üner konuk olduğu TELE1 canlı yayınında gündemdeki tartışmaları değerlendirdi ve çarpıcı bir itirafta bulundu

Ece Üner gündemdeki tartışmaları değerlendirdi. En ilginç tepkisi ise MHP'li vekile yönelik oldu. Melis Sezen'le ilgili tartışmaya Ece Üner bomba etkisi yaratacak bir yorumla dahil oldu.

Haber sunuculuğu yapıp gündüz kuşağı programı yapan Ece Üner TELE1’e konuk oldu. Üner programda ana akım medya, gündüz kuşağına programları ve Melis Sezen gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.


TELE1’de Nilüfer Bıyıklı’nın sunduğu ‘Başka Sohbetler’in bu haftaki konuğu sunucu Ece Üner oldu. ‘Haysiyet’ adlı kitabı da bulunan Üner, programda ana akım medyaya ilişkin “Orada her şeyi bir yere kadar anlatabilirsiniz” ifadesini kullandı.

Kanal D’de bir dönem ‘Ece Üner ile Susma’ adlı gündüz kuşağı programına değinen Üner, “Fasulye ayıklayan teyze bu programı izlerken fasulyenin fiyatını sorgulamıyor” dedi. Gündüz kuşağı programlarının “uyuşturucu görevini gördüğünü” belirten Üner, ” ‘Haysiyet’ diye bir kitap yazıp insanların haysiyetleri gün içinde yaya yaya konuşmak bana dokundu” diye konuştu.

MHP’li Ahmet Çakar’ın sözleriyle gündeme gelen Melis Sezen’e ilişkin tartışmalar üzerine de konuşan Üner, “Şimdi Melisa Sezen’in göğsüne takmak… Liyakatsizlik, atamalar, zamlar… Dolayısıyla kral çıplak. Kral çıplak diyemeyen meme çıplak diyor. Gündem bu değil yani. Gençler de yemiyor artık” dedi.