Uğur Dündar'dan CHP'den istifa eden Aslı Baykal'a sert mesaj!

Uğur Dündar'dan CHP'den istifa eden Aslı Baykal'a sert mesaj!

CHP'den istifa eden Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal'ın ilgili tweet'ini alıntılayan Uğur Dündar, Baykal'a Halk TV'nin satışından elde edilen kazancı sordu.

CHP'de büyük bir deprem yaşanıyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun politikaları partinin ulusalcı tabanında rahatsızlık yaratmaya devam ederken Muharrem İnce'nin ardından partiyle yollarını Aslı Baykal'da ayırdı.

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal, CHP üyeliğinden istifa etti.

Konuya ilişkin açıklama yapmayan Baykal, sadece Twitter hesabından üyelik iptali işleminin sonucunu ekran görüntüsü olarak paylaştı.

Aslı Baykal'a istifa sonrası beklenmedik bir tepki, daha önce büyük bir kavgada kapıştıkları gazeteci Uğur Dündar'dan geldi.

ugur-dundar-9353.jpg

2021 yılında iki isim, Halk TV'ye genel yayın yönetmeni olma, CHP'nin parasıyla kanalı alma gibi karşılıklı itham ve iddialarla karşı karşıya gelmişti.

Baykal, Dündar'ı genel yayın yönetmeni olma isteğinin yerine getirilmediği için küsmekle itham etmiş, 'Maddi beklenti içinde olmadan çalıştım' diyen Dündar'ın, seyahat giderlerinin kanal tarafından karşılandığını söylemişti.

Dündar ise, Baykal Ailesi'ni, Halk TV'yi CHP'nin parasıyla almakla suçlamıştı.

Dündar, bu kavgada adeta yeni bir sayfa araladı.

"İsabetli olmuş"


Baykal'ın istifa tweet'ini alıntılayan Dündar, Baykal'a Halk TV'nin satışından elde ettiği kazancı sordu.

Dündar, "İsabetli olmuş!.. CHP'nin parasıyla alınan Halk TV'nin satışından sağladığınız kazancı da iade edecek misiniz?" ifadelerine yer verdi.

Ensonhaber.com