Reha Muhtar'ın unutulmayan itirafı! Karısıyla geneleve neden gitmişti?

Reha Muhtar'ın unutulmayan itirafı! Karısıyla geneleve neden gitmişti?

Türkiye'nin en ünlü televizyoncularından biri olan Reha Muhtar yapmış olduğu itirafla yıllardır unutulmuyor.

Reha Muhtar, Türkiye'nin en popüler ana haber sunucularından biriydi. Şimdilerde nasıl Fatih Portakal ve Selçuk Tepeli popülerse Reha Muhtar'da öyleydi. Ancak bir farkla.. Reha Muhtar her iki isimden de daha fazla izleniyor ve daha fazla ilgi görüyordu.

Show TV, Star TV gibi televizyon kanallarında sunmuş olduğu ana haber bültenleriyle hafızalara kazınan Reha Muhtar şimdilerde sade bir hayat sürüyor.

Reha Muhtar'ın son dönemde sosyal medyada dolaşımda olan bir röportajı dikkat çekiyor. Yıllar önce Reha Muhtar tarafından yapılan özel bir röportaj bugün olmuş gündemden düşmüyor. Zaten internet ortamı böyle bir şey. Yüklenen hiç bir şey yıllar geçse de unutulmuyor. Peki Reha Muhtar o röportajı nereye vermişti? Ve hangi itiraflarda bulunmuştu?

İşte Reha Muhtar'ın gündem olan o röportajından ilgili bölüm

Reha Muhtar , İzzet Çapa'ya verdiği röportajda karısına erkek kıyafeti giydirerek geneleve girme hiyakesini anlattı.

İşte röportajdaki o bölüm;

GENELEVE KARIMLA GİTTİM


* Hâlâ ülkemizde birçok erkek ilk deneyimini genelevlerde yaşıyor. Aşk adamı Reha Muhtar'ın da böyle bir tecrübesi var mı?

- Şimdi sana başlık çıkacak, devamını iyi dinle: İlk kez 22-23 yaşlarındayken gittim geneleve, hem de karımla...

* Yok artık!

- (Gülüyor) Karım yazardı, aynı zamanda sıkı da bir feminist. "Genelevde sömürülen kadınları görüp yazmak istiyorum" dedi. Ben nereden bilirim genelevi? Birkaç arkadaşa sordum, yerini öğrendim.

* Geneleve kadın alıyorlar mı, onu nasıl soktun içeri?

- Karıma erkek kıyafeti giydirip geneleve öyle girdik. Oranın nabzını yokladı, gözlem yaptı. O ne düşünüyordu bilmiyorum ama ben gerçekten kendimi berbat hissettim. Durup dururken başımıza bir iş gelecek, durumu anlayıp bizi oradan atacaklar diye çok korktum.

* İlk ve son gidişin miydi?

- Tabii. Bir daha hiç gitmedim.

Kaynak: Hürriyet Gazetesi