Hsk 10 kamu personeli alımı sona eriyor ! Lise Önlisans ve Lisans

Hsk 10 kamu personeli alımı sona eriyor ! Lise Önlisans ve Lisans

Hsk 10 kamu personeli alımı sona eriyor lise önlisans ve lisans hakimler ve savcılar kurulu bünyesine kamu personeli alımı yapılıyor başvurularda sona gelindi peki sonuçlar ne zaman açıklanacak

Hakimler ve savcılar Kurulu bünyesine kamu personeali alımı yapılıyor. Başvurularda sona gelindi peki sonuçlar nezaman açıklanacak.

hakimler ve savcılar kurulu on kamu personeli alımı yapıyor geçtiğimiz günlerde yayımlanmış ve başvuru süreci başlayan ilan için artık sona geldik henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını nasıl yapacak ? başvuru sonuçları nezaman açıklanacak ?

Hsk on kişilik kadro ile beş veri hazırlama ve kontrol işletmeni VHKİ alımı ve 5 hizmetli alımı yapacağını bildirdi

Başvurular Sona Eriyor!

Hakimler ve savcılar kurulu kamu personeli alımı başvuruları 4 ekim 2021 tarihi ile başlamıştı ve en geç 8 ekim 2021 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir henüz başvuru yapmamış olan adaylar www.hsk.gov.tr internet adresinde yer alan 2021 yılı 4/A (Kadrolu ) veri hazırlama ve kontrol işletmeni/ himetli giriş sınavı iş talep formunu temin ederek ilgili tüm kısımları doldurmak suretiyle gerekli belgelerle birlikte hakimler ve savcılar kurulan şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.