1800 TL Anında Hesapta! Tüm Emeklilere Müjde!

1800 TL Anında Hesapta! Tüm Emeklilere Müjde!

Ödeme bekleyen emeklilere sevindiren haber geldi. 1.800 TL ödeme yapılacağı açıklandı. Bu ödeme ile birlikte maddi zorluk içinde olan emekliler rahat bir nefes alabilecek. Ödemeye ilişkin detaylar şu şekilde…

Emeklilerin uzun bir süredir beklediği yüksek promosyon müjdesi Akbank’tan geldi. Banka emekli müşteri sayısını artırmak için yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Bu kapsamda maaşını Akbank’a taşıyanlara 1.800 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapılacak.

17.jpg

Bankalar emekli müşterileri ellerinden kaçırmamak için promosyon ödemelerini giderek artırmaya başladı. Kamu bankalarının ardından özel bankalar da emeklilere yapılacak promosyon miktarlarını açıklamaya devam ediyor.

Ödemeden Kimler Yaralanabilir?

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından olan Akbank’ta yeni promosyon ücretini açıkladı. Yeni emekli olup maaşını Akbank’tan alacakların yanı sıra hali hazırda farklı bir bankadan emekli maaşı alanlar da bankanın yüksek promosyon ödemesinden yararlanabilecek.

Başvuru Süresi

Akbank’ın resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, emekli maaşını 30 Eylül 2021 tarihine kadar bankaya taşıyanlar, maaşa göre 1.800 TL’ye kadar promosyondan yararlanabilecek.

SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur üzerinden emekli olan vatandaşlar, maaşlarını taşıyarak ödemeyi alabilir.

4.jpg

Başvuru Şartları Neler ve Nereden Başvuru Yapılır?

Yüksek promosyon ödemesinden yararlanmak isteyen vatandaşların 30 Eylül 2021 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru sırasında 3 yıl boyunca Akbank’ta kalınacağına dair taahhüt verilmesi gerekmektedir. Taahhüt verilmesi sonrasında ilgili ödeme emekliye verilmektedir.

Başvuru işlemleri Akbank’ın şubeleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra hiç şubeye gitmeden e-devlet üzerinden de maaş taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.