Emeklilere Zam Yok! 100 Bin TL Faizsiz Kredi Var!

Emeklilere Zam Yok! 100 Bin TL Faizsiz Kredi Var!

Emekliler uzun zamandan bu yana kendilerine yapılacak olan zammı değerlendiriyor. Yapılan açıklamalar sürekli olarak kafa karıştırmaya devam ediyor.

Son yapılan açıklama ile birlikte emeklilere zam olmayacağı ve sadece 100 bin TL faizsiz olarak kredi verileceğinin bilgisi verildi. Böylece uzun vadeli bir şekilde emekliler kredilerini kullanabilecekler. Faiz olmadan bu parayı almaya her vatandaşın ayrıca hakkı bulunacak. Emekliler için böylesine güzel bir haberin yanı sıra enflasyon farkından gelecek olan güzel haberle birlikte de emeklilerin bir miktar daha maaşlarında artma olacağı belirtiliyor. Gerek emekliler gerek ise aktif olarak çalışmakta olan memurlar ne gibi bir çalışma olduğunu merakla beklemeye devam ediyorlar.

Emeklilerin gözü kendileri ile ilgili olarak gelecek olan güzel haberlere çevrilmiş durumdadır. Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ise gece imzaladığı 10 bin TL lik acil destek kredisini emeklilere verilmesi için onayı verdi.

Emeklilere 100 Bin TL

Virüs ve doların hızlı bir şekilde artış göstermesi ile piyasalarda ki denge bozulmaya devam ediyor. Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ise bu dengeyi korumak için tüm gücü ile halkının yanında olmaya devam ediyor.

Kamu bankalarının içinde bulunduğu ve emeklilere 6 ay ertelemeli 10 bin TL ye kadar acil destek kredisi verileceğini tüm halka duyurmuştur. Kamu bankaları da bu çağrı ile resmi internet sitelerinde düzenlemeler yapmıştır. Bankaya gitmeye gerek kalmadan internet sitesi üzerinden de başvuru yapılıp, kredileriniz hesaba geçmiş olacaktır.

Emeklilere Destek Kredisi Veren Bankalar

Emekliler destek kredisini halk bankası, vakıf bankası, ziraat bankası ve PTT den alabileceklerdir. Bu krediyi alabilmeleri için emekli maaşlarını kredi çekmek istedikleri bankadan almaları gerekiyor. Emeklilere özel acil destek kredisi 36 aya kadar taksitlendirilebilir.

Bunun yanı sıra 6 ay sonra ödemeye başlayabilirler. Bankalar her geçen gün yeni bir kampanya yapmaktadırlar. Ziraat bankası maaşını taşıyan emeklilere 750 TL promosyon ve 2000 TL artı ödeme yapacaklarını duyurdu. Ayrıca ziraat bankası 200 bin TL ye kadar kredi vereceğini de açıkladı.