Arka Sokaklar Rıza öldü mü

Arka Sokaklar Rıza öldü mü

Arka Sokaklar dizisi oyuncuları ve karakterleri merak edildi. Sevilen dizide Rıza Baba karakteri dikkat çekti. Zafer Ergin'in hayat verdiği Arka Sokaklar dizisindeki Rıza karakterine dair bilgiler haberimizde...

Kanal D'de her cuma ekrana gelen Arka Sokaklar dizisinin oyuncuları arasında Rıza Ergin yer alıyor. Reytingleri yüksek olan dizide Rıza Ergin'in canlandırdığı Rıza Baba merak uyandırdı.

Arka Sokaklar Rıza baba kimdir?

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube’de emniyet müdürü. Ekibin lideri, çimentosu, babası. Sezgileri, iradesi ve tecrübesiyle kendini mesleğine, ailesine, hayata adamış bir adam.

Arka Sokaklar Rıza diziden ayrılıyor mu?

Arka Sokaklar dizisinin son bölüm fragmanında; Zafer Ergin'in canlandırdığı Rıza karakterinin ''Öncelikle ben emekli olmaya karar verdim. Her şeyin bir sonu var hayatta bu ekibinde sonu buraya kadarmış.'' dediği duyuldu.

Kanal D ekranlarının fenomen dizilerinden biri olan Arka Sokaklar 610. yeni bölümüne ait fragman yayınlandı. Uzun süredir Arka Sokaklar dizisinde yer alan ve ‘Rıza Baba’ karakterine hayat veren Zafer Ergin, Arka Sokaklar’ın son yayınlanan tanıtım bölümünde sevenlerini üzdü. Önümüzdeki bölümlerde Rıza babanın ölümü ya da sağlık durumu belli olacak.