Evde çalışarak aylık 3 bin lira kazanabilirsiniz işte yöntemler

Evde çalışarak aylık 3 bin lira kazanabilirsiniz işte yöntemler

Aylık olarak ek gelir arayan birçok kişi ‘’evde çalışarak para kazanma yöntemleri’’ araştırması yapmaya devam ediyor. İşte tüm detaylar…

Korona virüs salgını süresince milyonlarca yurttaş evlere kapandı. Birçok işyeri evden çalışma sitilini geri getirirken, ihtiyaç sahipleri de araştırmalara koyuldu. Peki, evde çalışarak nasıl para kazanılır, para kazanma yöntemleri, ek gelir nasıl sağlanır? İşte tüm detaylar.

Evde Çalışarak 3 Bin Lira Kazanın

Evde çalışarak, para kazanmak birçok kişi istekleri arasında yer almaktadır. Günümüzde milyonlarca insan evden çalışarak kendilerine temel veya ek gelir sağlamayı hedeflemektedir. Bu sayede ihtiyaçlarını giderebilecektir. Peki, Evde çalışarak para kazanma nasıl yapılır? Evde yapılacak işler nelerdir? İşte tüm detaylar…

ferhat-haberay-kopyasi-kopyasi-58.png

  • Ev Yemekleri Yaparak Para Kazanın

Günümüzde kalabalık şirketler, işyerleri ve bunlar gibi kurumlar çalışanlarının yemek ihtiyaçlarını karşılamak için evden yemek yaptırmaktadır. Sizlerde mutfağınıza güveniyorsanız, birkaç firmayla veya işyeriyle anlaşarak günlük olarak evde yemek yaparak, ek gelir sağlayabilirsiniz.

ferhat-haberay-kopyasi-kopyasi-53.png​​​​​​​

  • Dijital Asistanlık

Asistanlık ihtiyacı günümüzde oldukça artış göstermektedir. Zihinleri oldukça meşgul olan birçok kişi asistanla ihtiyacını gidermektedir. Dijital asistanlık temel olarak herhangi biri müdür, girişimcinin günlük planlamasını yapmaktadır. Günlük planlamada bilgisayar üzerinde yapılır. Ayrıca maillere de cevap verilmesi gerekebilir.

ferhat-haberay-kopyasi-kopyasi-55.png​​​​​​​

  • Instagram’dan Para Kazanmak

Instagram’dan birçok kişi para kazanmakta. Ancak bu iş biraz zor ve sabır istiyor. İlk olarak kendinizi, herkese açık bir hesap oluşturmanız gerekmekte. Herkese açık olan bu hesapta mizah, güncel haberler, bilgi paylaşımları vs. gibi paylaşımlar yapabilirsiniz. Instagram sayfanız belirli bir seviyeye gelin şirket ve işletmelerden reklam alarak aylık 3 bin liraya kadar rahat kazanabilirsiniz.

ferhat-haberay-kopyasi-kopyasi-56.png

  • Sosyal Medya Yöneticiliği

Sosyal medya günümüzde kurum ve işletmelerin olmazsa olmazlarındandır. Sosyal medya yöneticiliğiyle, söz konusu marka / kurumun paylaşımlarını, analizlerini ve güncel durumunu yönetirsiniz. Bir nevi markanın dijital gözü olursunuz. Örnek vermek gerekirse Instagram’da post üretip paylaşmak, gelen mesajlara / şikayetlere cevap vermek. Sonrasında da bunları belirli veri dosyaları halinde şirketle paylaşırsınız.

ferhat-haberay-kopyasi-kopyasi-57.png

  • Video Edit

Youtube’nin oldukça popüler olmasıyla birlikte video montaj alanına olan ihtiyaçlarda da artış gözlemlendi. Bilgisayarla aranız biraz iyiyse ve görsel estetiğinize güveniyorsanız, video edit yapabilirsiniz. Bu sayede 3 bin lira ve daha üzeri para kazanabilmeniz mümkündür. Müşterilerinizin ağırlıklı olarak Youtuberlerden olacağını unutmamakta fayda var.