Görülmemiş kampanya! Türk Telekom 8 GB Bedava İnternet Dağıtıyor

Görülmemiş kampanya! Türk Telekom 8 GB Bedava İnternet Dağıtıyor

Türk telekom kullanıcılarına büyük bir jest yaparak 8 gb bedava internet verecek. detaylar haberimizde

Türkiye’de tanınan ve yüz binlerce abonesi bulunan Türk Telekom, aynı zamanda en büyük GSM operatörlerinden biridir. Türk Telekom, abonelerine internet fırsatları sunmaya devam ediyor. Günümüzde artan internet ihtiyacına yönelik sunulan ücretsiz internet imkanları birçok insan için adeta bir nimettir. Kullanıcılarına uzun süreli kesintisiz internet sunan Türk Telekom, ücretsiz internet kampanyaları da sunuyor.

Türk Telekom, E-Fatura için 1 GB Bedava İnternet Dağıttı

Türk Telekom, e-fatura teşviki sağlamak için birçok kişiye internet imkanı sunuyor. Kağıt israfını önlemek ve fatura işlemlerini internet üzerinden yapabilmek için abonelerine 1GB internet veriyor. Türk Telekom abonesi iseniz “Fatura ekstresini e-posta ile almak istiyorum” talimatı vererek 1 GB hediye alabilirsiniz. 3008 rakamına “1GB” yazıp bir boşluk bırakın ve e-postanızı yazın. Ardından SMS göndererek bu avantajdan yararlanabilirsiniz.

E-fatura ile kağıt israfı azalacak ve bankalardaki yoğunluk önemli ölçüde azalacaktır. Türk Telekom operatörü, yüz binlerce Türk Telekom müşterisine sürekli olarak internet kampanyaları sunmaktadır.

8 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom birçok öğrenci için EBA kullanacak olanlara 8 GB ücretsiz internet dağıtıyor. EBA TV’de geçerli olacak bu internet ile 2021’de öğrenciler derslerinden geri kalmayacak. Türk Telekom abonelerine özel 8 GB hediye herkese otomatik olarak tanımlanıyor. Kalan internet kullanımınızı öğrenmek için 5555’e SMS gönderebilirsiniz. Mesaj kısmına “KALAN EBA” yazarak mesaj gönderebilir ve kalan kullanımınızı öğrenebilirsiniz. Bu internet paketi ile tüm Türk Telekom kullanıcıları bu internet paketini çocukları için derslerinde kullanabilecekler.

Türk Telekom SelfyCard için 5 GB Bedava İnternet Dağıttı

Türk Telekom abonelerine sunulan ücretsiz internet kampanyaları arasında Selfy abonelerine özel internet fırsatı da bulunuyor. Ayrıca bu internet paketi, Selfy abonelerine herhangi bir uygulama adımı olmadan otomatik olarak tanımlanıyor. Aynı zamanda Selfy’ye abone olan kişiler 5 GB ücretsiz internet alıyor. Selfy abonesi olan herkese tanımlı olan bu internet 1 hafta geçerlidir fakat hemen paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.