Kiracısının kapısına baltayla saldırmıştı açıklama yaptı ‘’Bir daha saldıracağım’’

Kiracısının kapısına baltayla saldırmıştı açıklama yaptı ‘’Bir daha saldıracağım’’

Geçtiğimiz Çarşamba günü 2 yıldır kiracıları olan Suriye uyruklu aileyi, kendi evinden çıkartmak isteyen 93 yaşındaki ev sahibi olan Naim Akgün, bin 200 lirayı 3 bin liraya çıkartmıştı. Sonrasında kiracıların çıkmasını isteyen Naim Akgün, baltayla saldırmıştı.

Kiracılarına büyük zam yapan Naim Akgün, kiracılarına yüksek zam uygulaması sonrasında evlerine baltayla saldırmıştı. Naim Akgün, daha sonrasında serbest bırakılmıştı. Şimdi de olayla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

“PAZARTESİ GÜNÜ 7-8 CAMINI KIRACAĞIM”

Naim Akgün, “Üç sene önce kiraya verdik. ‘Torunlarım gelip bana bakacak’ dedim. Yedinci katta tek başıma yaşıyorum. Çıkmalarını söyledim, çıkmadılar. Böyle bir şey yaşandı. Benim çocuğu içeri attılar, İhsan’ı hapse attılar. Kirayı 4 bine çıkaracağımı söylemişler öyle bir şey yok. 6 aydır 7 aydır para vermediler. Ben bunlarla ne yapacağım bilmiyorum. Başımıza iş açtılar. Ben 93 yaşındayım. Bunlarla ne yapacağım bilmiyorum. Biz bunlara yer bulduk. Yeri beğenmediler, pahalı dediler kötü dediler” dedi.

Akgün, “6 aydır yer arıyoruz yine olmuyor. Ben şimdi ne yapayım. İçeride on kişiler. Neyle saldırayım. Ben şikayetçi oldum. Polis de bıktı bunlardan. Pazartesi günü 7-8 camını kıracağım. Başka çaresi yok çünkü. Neye mal olursa olsun kıracağım. Suyu kestirdik suyu açtılar, elektriği kestirdik elektriği açtırdılar. Herkes bunların yanında. Ben 40 senedir buradayım” diye konuştu.