Renault Clio'da ÖTV İndirim geldi!

Renault Clio'da ÖTV İndirim geldi!

2022 Yılına girilmesiyle birlikte otomobil firmaları araçlarda çeşitli indirimler yapmaya başladı. Renault Clio modelindeki indirimleriyle dikkat çekti. İşte güncel fiyat listesi.

Renault Clio fiyatlarında ÖTV indirimi! Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ÖTV matrah düzenlemesinin ardından Clio modellerinin fiyatlarında da düşüşler meydana geldi. En düşük fiyatlı en boş paketin fiyatında önemli bir değişim olmasa da üst seviyedeki modellerin fiyatında ÖTV kaynaklı önemli düşüşler gerçekleşti.

Fransız otomobil üreticisi Renault Türkiye’de en çok satan satılan sıfır modellerden biri olan Renault Clio’nun 2021 Aralık ayı fiyat listesini güncelledi. Ucuz araba bulmanın neredeyse imkânsız hale geldiği şu günlerde uygun fiyata sıfır araba almak isteyenler Yeni Renault Clio fiyatlarını görünce şok olabilirler. Çünkü Clio bile artık 250 bin TL’ye dayanmış durumda.

Otomobil piyasasında yaşanan önemli gelişmeleri ve güncel fiyat listesini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Covid-19 salgını nedeniyle tüm sektörleri etkileyen pek çok olumsuz etken ile çip krizinin de yaşanması sebebiyle sıfır otomobil üretiminde ve satışında ciddi kayıplar yaşandı. Geçtiğimiz aylarda yapılan ÖTV indirimleri piyasanın biraz olsun hareketlenmesini sağladı.

2022 MODEL RENAULT CLİOLAR ÇOK TEKNOLOJİK

Yeni Clio, dinamik hatları ve dikkat çeken detaylarıyla alıcıları cezbediyor. Yeni modelde C şeklindeki Renault imzalı gündüz farlar, Pure Vision Full LED farlar, dikkat çeken krom detayların yanı sıra yeni gövde rengi mercan turuncu olarak karşımıza çıkıyor.

Joy 1.0 Sce 65 bg
Fiyatı: 248.100 ₺

Joy 1.0 TCe ECO 100bg
Fiyatı: 296.300 ₺

Joy 1.0 TCe X-Tronic 90 bg
Fiyatı: 312.100 ₺

Touch 1.0 TCe X-Tronic 90 bg
Fiyatı: 320.300 ₺

Icon 1.0 TCe X-Tronic 90 bg
Fiyatı: 373.300 ₺