Türk Telekom'dan koşulsuz bedava 30 gb internet, bu mesajı gönderip internetinizi alın

Türk Telekom'dan koşulsuz bedava 30 gb internet, bu mesajı gönderip internetinizi alın

Türkiye'deki operatörler arasında adından söz ettirmeye başlıyan Türk Telekomdan herkes için koşulsuz 30gb internet, başlatılan kampanya ile haftalık 30 gb aylik ise 10 gb internet kazanma fırsatı bulabilirler

Şehirlere özel hediye İnternet kampanaysı altına imza atan Türk Telekom, yeni fırsatlarla ilgili duyuru gerçekleştirdi. 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olacak, yani hala 3 aylık süresi bulunan yeni kampanyayla birlikte Türk Telekom; Balıkesir ve Çanakkale şehirlerinde ikamet etmekte olan kişilere tam 1 ay boyunca kullanabilecekleri 10 GB İnternet hediyesi vereceğini açıkladı.

Kampanyadan fayda sağlamak isteyen tüm herkesin Türk Telekom efsane tarifeler aracılığıyla yeni hat almaları veya mevcutta bulunan hatlarını numara taşıma yoluyla getirmeleri yeterli olacak. Balıkesir ve Çanakkale'de ikamet eden kişilere sunulmakta olan söz konusu fırsat çerçevesinde en yakın Türk Telekom bayisi üzerinen Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 ya da Selfy Efsane 10 GB tarifelerinden herhangi birini alanlara; bayiler aracılığıyla 10 GB bedava İnternet aylık olarak verilecektir.

Geçerlilik Süresi ve Hediye

sil-supur.jpg

Bedava 30 GB İnternet Veriliyor!

Son dönemler sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer alan Türk Telekom Sİl Süpür kampanası sunduğu bedava İnternet kazanma fırsatlarıyla birlikte oldukça yakından takip edilmekte. Kampanya çerçevesinde haftalık 30 GB, 10 GB, 5 GB, 2 GB, 500 MB ve 250 MB bedava İnternet kazanma fırsatı verilliyorken, günlük paketlerde ise 5 GB, 2 GB, 500 MB, 250 MB ve 100 MB internet tanımlanabiliyor.

Düzenlenen söz konusu kampanyalardan faydalanmak isteyen müşterilerin cep telefonlarına Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirip yüklemeleri yeterli olmaktadır. Uygulama üzerinden Sil Süpür isimli oyunu oynayarak bedava İnternet alabilmenin yanı sıra eş zamanlı olarak konuşma, SMS, indriim kuponları gibi birbirinden sürpriz hediyeler elde etme imkanı da veriliyor. Hediyeler haftalık bazda yenilenmesi sebebiyle uygulamanın sık sık kontrol edilmesi ve takip altında tutulması gerekiyor.