Atv'den Kardeşlerim dizisine darbe! Çekimler durduruldu..

Atv'den Kardeşlerim dizisine darbe! Çekimler durduruldu..

Kardeşlerim izleyicileri, yeni bölümü heyecаnlа bеklеrkеn ATV'dеn üzücü habеr аldı. Kanalın açıklamasına göre dizi bir sürе dаhа ekrana gеlmеyеcеk. Neden ise oldukça şaşırtıcı. Dizinin yılbaşı arasını sonlandırdığı ve çеkimlеrе başladığı belirtiliyоrdu. Ancak iki başrol оyuncusundan gelen son dakika gelişmesi şok еtti.

ATV dizisi Kardeşlerim'de yılbaşı arası sona ermişti. Dizi için her şey hazırdı ve çekimlere başlanacaktı. Ancak yaşanan bir gelişme sonrası dizi çekimleri tekrar iptal edildi. Her şey bir anda gerçekleşti. İzleyiciler böylesi tesadüfe ne diyeceğini bilemedi. Reytinglerde farkını ortaya koyan diziye dair aktarılmayanları aktaracağız. Başrolde oynayan Celil Nalçakan, Su Burcu Yazgı Coşkun, Halit Özgür Sarı, Onur Seyit Yaran ve Ahu Yağtu'nun performansı ilgiyle takip edilmekte. Her oyuncunun yeri oldukça farklı. Kimi isimler diziden ayrılmış olsa da hala isimleri zikrediliyor.

Dizide Virüs Paniği!

Sevilen dizide iki oyuncunun virüse yakalandığı ortaya çıktı. Yapılan testlerde pozitif çıkan Yiğit Koçak ve Seyit Onur Yaran, karantinaya alındı. Oyuncular sırasıyla Ömer ve Doruk karakterine hayat vermekte. Dizinin 8 Ocak'ta yayınlanması bekleniyordu. ATV'de yayın akışını buna göre hazırlamıştı.

Yeni Bölüm 15 Ocak'ta!

Kardeşlerim dizisi yeni bölümü 15 Ocak'ta yayınlanacak. Bir aksilik yaşanmaması durumunda diziyi izleyebileceğiz. Aksi halde dizi için bir hafta daha fazladan beklememiz mümkün. Umarız daha fazla sağlık sorunu ve çekimlere engel olabilecek bir sıkıntı yaşanmaz ve izleyiciler sevdikleri dizinin yeni bölümüne kavuşur.