Can Yaman’dan dudak uçuklatan ücret

Can Yaman’dan dudak uçuklatan ücret

İtalya’da geniş bir hayran kitlesine sahip olan Can Yaman, ‘Sana mail var’ isimli programa konuk oldu. Ünlü oyuncunun katıldığı programda oldukça büyük bir gelir elde ettiği iddia ediliyor.

‘’Erkenci Kuş’’ dizisiyle adını geniş bir kitleye duyurmuştu. İtalya’da da yıldızı parlayan oyuncu son dönemlerde dizi ve reklam filmlerinde rol almaya başladı. Ancak iddia edile rakamlar ise oldukça büyük.

Yaman, İtalya'da yoğun ilgiyle takip edilen 'Sana Mail Var' (Che Posta Perte) programının konuğu oldu. İki kadın hayranına sürpriz yapan oyuncu, küçük yaşta babası tarafından terk edilen Emanuele'ye destek oldu.

Can Yaman'ı karşısında gören kadınlar büyük mutluluk yaşadı. Kadınlara iltifatlarda bulunan Yaman, "Sanırım aranızda çok güçlü bir ilişki var. Ben de çok kadınla büyüdüm. Her şeyden önce iki güçlü kadın olan büyükannelerimle büyüdüm" şeklinde konuştu.

PROGRAMDAN 100 BİN EURO KAZANDI

Yaptığı sürpriz ile sevenlerinin gönlüne bir kez daha taht kuran ünlü oyuncu Can Yaman'ın, katıldığı bu programdan 100 bin euro kazandığı iddia edildi.

"ARTIK ALIŞTIM"

İtalya’da reklam filmlerinde de rol alan Yaman'a, sektördeki hızlı yükselişi nedeniyle 'TV Personality of the Year' (Yılın TV Karakteri) ödülü takdim edilmişti.

Bir süredir İtalya'da yaşayan ünlü oyuncu, festivalde gördüğü ilgi hakkında, “Artık alıştım, beni her yerde kovalıyorlar” ifadelerini kullanmıştı.