İşte Müge Anlı’nın hastalığı

İşte Müge Anlı’nın hastalığı

Ekranların en çok izlenen programlarının sunucusu olan Müge Anlı, kendisiyle ilgili olarak merak edilen sağlık sorununu canlı yayında sevenleriyle paylaştı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, uzun yıllardır reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Programın sunucusu Müge Anlı da bu sefer sağlık sorunlarıyla gündemde yer alıyor. Anlı, konuklardan birinin yaptığı yorum üzerine kendi sağlığıyla ilgili olarak bili verdi. Anlı şunları söyledi, "Ben şeker hastasıyım, hatırlamıyorum söylediklerimi"

Anlı açıklamasında "Sizin şekeriniz de şeker mi? Ben geçen hafta sonu ölçtürdüm, kaç çıktığını size söylesem 'bu kadın nasıl canlı yayına çıkıyor' dersiniz!" ifadelerini kullandı.

'İŞ YOĞUNLUĞUNDAN YEMEK YEMEYE FIRSATI OLMUYOR'

Geçtiğimiz haftalarda kilo kaybettiğini söyleyen Müge Anlı, iş yoğunluğundan yemek yemeye fırsat bulamadığını, sevenlerinin ve dostlarının program arasında kendisine yemekler sipariş edip yedirmeye paylaştığını ifade etmişti.

ŞEKER HASTALIĞI NEDİR?

Şeker hastalığı, ya da diyabet (Diabetes Mellitus), pankreasın vücut için yeterli miktarda insülin üretememesi ya da ürettiği insülinin vücut tarafından etkili bir şekilde kullanılamaması sonucunda ortaya çıkan yüksek kan şekeri nedeniyle gelişen hastalık tür ve gruplarına genel olarak verilen isimdir.