MasterChef Yayından Kalkıyor! Yarışmacı Şefe Mesaj Attı Acun Çok Sinirlendi

MasterChef Yayından Kalkıyor! Yarışmacı Şefe Mesaj Attı Acun Çok Sinirlendi

MasterChef Türkiye final turu heyecanı ile ekranlara geldi ve 3 Ağustos salı akşamı 28. bölümüyle izleyicileriyle karşılaştı. Programın sert jürisi olarak anılan Mehmet Yalçınkaya kendisine yarışmacılardan birinin sosyal medyadan mesaj attığını söyledi.

3 Ağustos salı akşamı 28 bölümü ile masterchef TV8’de yayınlandı. Bütün heyecanıyla devam eden yarışmanın final turunda yarışmada adaylarından tiramisu yapmalarını istediler.

MEHMET ŞEF ANLATTI

Fakat son bölümde yarışmada ilginç bir olay ortaya çıktı. Masterchef jürisi Mehmet Yalçınkaya kendisine sosyal medyadan bir yarışmacının mesaj attığını söyledi. Mesajda neler yazdığını, mesajı neden açtığını ve bu mesajı adaylardan Fikret kendisi attığını söyleyerek açıkladı.

“YARIŞMACI MESAJ ATMIŞ”

Mehmet Yalçınkaya şu ifadelere yer verdi; “ dün gece ilginç bir şey yaşadım eve gittim programla ilgili yorumlara telefonundan bakıyordum hesabımdaki mesajlar kutusunda yarışmacılardan birinden gelen mesajı gördüm” dedi.

“PATAVATSISLIĞIMDAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM”

Bu konuşmadan sonra yarışmacı Fikret araya girdi ve şunları söyledi; “ Ben yazdım, benim şef. Nedeni bazen insanların morali bozuk oluyor ve ilk oyundan sonra hata benimdi . Söz hakkı herkese verilirken sıra bana geldiğinde ‘yorum yapmak istemiyorum’ dedim. Bugün iddialı sözlerden uzaklaşıp daha iyi yarışacağıma inanıyorum, bunu yaşıma vermenizi umuyorum ve patavatsızlığım yüzünden özür dilerim.”

ÖZELDEN MESAJ ATMANA GEREK YOK

Yarışmacının attığı mesaja karşı Mehmet şef “ Fikret aynen böyle yarışmadaki davranışlarına bundan sonra yön vereceği kuralları içeren bir yazı yazdı. Özel olarak mesaj atmana gerek yok bütün gün burada hep birlikteyiz. Size herhangi bir konuda burada konuşabilme imkanı veriyoruz zaten herkes istediğini söyleyebilir.” ifadelerini kullandı.

ŞOK OLDU

610a2a5686b24420a4aeac0a.jpg

Danilo şef “ Olmaması gereken bir şeydi bu açıkçası çok şaşırıyorum” sözleriyle tepkisini ifade etti.

ÇOK YANLIŞ ŞEYLER YAPIYORSUN

Somer şef Fikret’i uyardı ve şu sözleri kullandı “Fikret yarışmaya konsantre ol ve bir daha böyle şeyler

Ana Kadroya Kim Girdi?

Masterchef 28. bölümünde en iyi tiramisu yapanlar yaratıcılık oyununa geçmeyi başardı. Yaratıcılık oyununda ise ana menü mısır oldu. Bu turun sonunda Dilara, Fatma Polat ve İlhan'ın ardından ana kadroya üç kişi olarak girmeyi başardı.

.