Meme Kanserine Yakalanmıştı! Güzel Haber Geldi!

Meme Kanserine Yakalanmıştı! Güzel Haber Geldi!

Sevilen oyuncu Canan Ergüder, geride bıraktığımız aylarda meme kanserine yakalandığını açıklamıştı. Bir süredir tedavi gören Ergüder’den haber geldi.

Menajerimi Ara dizisinde rol aldığı dönemde meme kanserine yakalanan ve diziden ayrılmak zorunda kalan Canan Ergüder’den sevindiren haber geldi. Nisan ayında tedavi olmak için setlere veda eden ünlü oyuncu tekrardan setlere dönmeye hazırlanıyor. Oğlum dizisi ile yeniden ekranlara dönecek olan oyuncunun hayat vereceği karakter de belli oldu.

Pedagog Demet Rolü

Oğlum dizisinde rol alacak olan ünlü oyuncu, dizinin anlatıcısı olacak aynı zamanda Pedagog Demet’e hayat verecek.

Dizide 6 yaşındaki düşük gelirli Kaan ile 12 yaşında maddi durumu yerinde olan ve bilgisayar oyunu düşkünü Cem’in hikayesi işlenecek.

Toparlanma Sürecindeyim

Ergüder, geçtiğimiz günlerde sağlık durumu hakkında birtakım açıklamalarda bulunmuştu. Toparlanma süreci içinde olduğunu belirten Ergüder, tedavisinde sona yaklaşıldığını, kemoterapisinin sona erdiğini, radyoterapisinin de bitmek üzere olduğunu ifade etmişti.

meme-kanserine-yakalanan-canan-erguder-39-den-2-14550390-o.jpg

Canan Ergüder Kimdir?

15 Temmuz 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Üsküdar Amerikan Lisesi’nden mezun oldu. The New School University Actors Studio Drama Program’da tiyatro eğitimi aldı ve yüksek lisans yaptı.

Başta, Behzat Ç. ve Binbir Gece gibi oldukça önemli pek çok projede rol aldı.