Oğlum Dizisi İkinci Bölümüyle De Fazlasıyla Beğenildi! Şimdiden Kemik Bir İzleyici Kitlesi Oluştu! Yeni Dizi Sadakatsiz ile Rekabet Edebilecek Mi?

Oğlum Dizisi İkinci Bölümüyle De Fazlasıyla Beğenildi! Şimdiden Kemik Bir İzleyici Kitlesi Oluştu! Yeni Dizi Sadakatsiz ile Rekabet Edebilecek Mi?

Geçen hafta Show TV'de yayınlanan dizi "Oğlum", ortalamanın üzerinde reytinglerle sağlam ve güçlü bir başlangıç ​​yaptı. Olay örgüsüyle izleyenleri fazlasıyla heyecanlandıran dizinin ilk bölümünde bir çocuğun ölümü alışılmışın dışında bir başlangıç ve elbette trajik oldu.

Dramasının çok öne çıktığı ve psikolojik gerilimin türk dizilerine nazaran çok yüksek seviyede olduğu “Oğlum” dizisinin ikinci bölümü de izleyicilerden tam not aldı. Dizinin ikinci bölümü oldukça etkileyiciydi. Diziyle ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar en ince ayrıntılarıyla haberimizde…

Dizinin ikinci bölümü de tam not aldı

Canan Ergüder, Songül Öden, Timur Acar, Feyyaz Duman, Nihal Yalçın, Serhat Teoman, Kubilay Aka gibi oyuncuların yer aldığı dizi, hikayesi ve seçkin oyuncu kadrosuyla fazlasıyla büyük ilgi gördü. Dizi ilk bölümünden zaten fazlasıyla kaliteli bir yapım olacağını hissettirmişti ve fazlasıyla beğenilmişti. İkinci bölümde ise tüm reyting kategorilerinde daha iyi bir sonuç aldı ve beklendiği gibi ileriye dönük sağlam bir adım attı. Kanal D'nin sevilen ve ilk günden beri popüler olan dizisi Sadakatsiz’in fazla olmasa da biraz izleyici kaybı yaşaması Oğlum dizisinin işine gelmiş olabilir diye düşünülüyor.

Oğlum ve Sadakatsiz rekabeti

Oğlum dizisi genel klasmanda altıncı olurken, AB ve ABC1 kategorilerinde dördüncü oldu. Fazlasıyla kaliteli oyuncuları ile ilk günden beri çok sevilen Sadakatsiz dizisi ile Oğlum dizisinin reyting farkı hala çok fazla, ancak Oğlum dizisi yeni bir yapım ve dizinin büyümesi iki yapımı da birbiriyle rekabet haline sokacak. Kuruluş Osman dizisinin tüm kategorilerde çift haneli reytinglerle birinci olduğu Çarşamba gecesinde Sadakatsiz dizisi ise ikinci oldu. Sevilen dizi Sadakatsiz AB grubunda üçüncü sırada yer alırken, ABC1 grubunda ise geceyi dördüncü olarak bitirdi. Sadakatsiz dizisinin fazlasıyla önce olmasına rağmen, Oğlum dizisinin ikinci bölümüyle etkili bir şekilde devam etmesi, iki dizinin önümüzdeki haftalarda büyük bir rekabete girebileceğini gösteriyor. Fox TV'de 23 Şubat'ta ekrana gelecek olan Son Nefesime Kadar isimli dizi ise tatlı rekabeti elbette çok daha zorlaştırıp farklı bir boyuta taşıyacak.