Reynmen’in Annesine Silahlı Gasp!

Reynmen’in Annesine Silahlı Gasp!

Youtube fenomeni Reynmen’in annesi Nesibe Aktaş evinde silahlı gaspa uğradı. Reynmen ismi ile bilinen Yusuf Aktaş’ın yaşadıkları ünlü fenomenin sevenlerini üzdü ve magazin dünyasında tartışılan konulardan biri haline geldi.

Ünlü Youtuber ve şarkıcı Reynmen olay ile alakalı bir açıklama yapmazken, yapılan açıklamalarda, Nesibe Aktaş’ın annesinin, uyuşturucu kullanmaktan sabıkası olan Yusuf K. Tarafından gaspa uğradığı ifade edildi. Telefonu gasp edilen Nesibe Aktaş’ın olay sonrasında şok yaşadığı ifade edildi.

Polis ekipleri yaptıkları tespit sonrasında şüpheli kişiyi Esenyurt’ta buldu ve gözaltında aldı. Şüpheli Yunus K. Polis merkezinde işlemlerin sonrasında mahkemeye sevk edildi. Mahkemece tutuklanan Yusuf k. Cezaevine gönderildi.

29 Ocak Cumartesi günü Başakşehir’e BAĞLI Başak Mahallesinde bir sitede yaşanan olayda, Yusuf K, Nesibe Aktaş yaşadığı siteye geldikten sonra daire kapısını çaldı. Kapıyı açan Nesibe Aktaş silahlı saldırgan ile karşı karşıya geldi. Gaspçı Nesibe Aktaş’ın telefonunu aldı ve olay yerinden uzaklaştı. Olay yerine gelen ekipler şüphelinin eşkal bilgileri üzerinden tespit amacı çalışma başlattı.

Güvenlik kameraları ile yapılan inceleme sonrasında Reynmen’in annesinin telefonunu gasp eden kişinin uyuşturucu kullanmaktan kaydı olan Yunus K olduğu tespit edildi. 25 Yaşındaki Yunus K. sonrasında göz altında alındı.

Reynmen Kimdir?

Reynmen takma ismi ile bilinen Yusuf Aktaş 6 Aralık 1995 tarihinde doğdu. Şarkıcılık, oyunculuk ve Youtuberlık yapan genç isim, en çok takipçisi olan Türk fenomenler arasında yer almaktadır. Özellikle yaptığı şarkılar ile ön plana çıktığı bilinmektedir.

Yusuf Aktaş, Scorp adında video paylaşım, canlı yayın uygulamasında çektiği videolar sayesinde kısa süre içinde sosyal medyanın en fazla takip edilen kişilerinden biri oldu. Sonrasında Berkcan Güven ile yaptığı çalışmalar, Youtube piyasasında da tanınmasını sağladı. 2910 senesinde Derdim olsun şarkısı, Türkiye çapında geniş bir yankı uyandırdı. Aynı sene içinde yaptığı Ela isimli şarkı ile adından tekrar bahsettirdi.

Reynmen, yaptığı çalışmalar sayesinde sosyal medyanın yarattığı en ünlü isimler arasına girmeyi başardı. Genç yaşta yaşadığı şöhret ile bir çok gencin hayallerinin gerçekleşmesinde önemli vesile kaynaklarından biri olmayı başardı.